Dakplaat rvs-alu 15-35° Ø150 mm – Dubbelwandig rookkanaal

 95,50

Excl. BTW  78,93

De Dakplaat rvs-alu voor EW en 150 mm 15–35° Ø200 mm – Dubbelwandig rookkanaal zorgt voor een nette en waterdichte aansluiting van het kanaal bij schuine daken. Deze dakplaat is geschikt voor hellingen van 15 tot 35 º en biedt bescherming tegen inwatering. Ontworpen voor Ø150 mm binnendiameter en Ø200 mm buitendiameter. De combinatie van aluminium en RVS zorgt voor duurzaamheid en stevigheid. Een functionele afwerking voor hellende daken.

Op voorraad

De Dakplaat rvs-alu voor EW en 150 mm 15–35° Ø200 mm – Dubbelwandig rookkanaal wordt gebruikt voor het waterdicht afwerken van een dakdoorvoer bij hellende daken. De plaat is geschikt voor dakhellingen tussen 15 en 35 º en is gemaakt van een combinatie van aluminium en roestvast staal. Dat maakt de plaat zowel licht als duurzaam. Geschikt voor systemen met Ø150 mm binnendiameter en Ø200 mm buitendiameter. De dakplaat voorkomt lekkage en zorgt voor een strakke aansluiting tussen kanaal en dak.

Waar gebruik je dit product voor?

Deze dakplaat gebruik je wanneer het rookkanaal een hellend dak passeert onder een hoek van 15 tot 35 º. De plaat vormt een aansluitvlak rondom het kanaal en sluit het geheel netjes af. Daarmee voorkom je dat regenwater tussen het dak en kanaal doorloopt. De duurzame materialen zorgen voor langdurige bescherming en een professionele afwerking. Een essentieel onderdeel bij hellende dakdoorvoeren.

Technische specificaties

  • Binnendiameter: Ø150 mm
  • Buitendiameter: Ø200 mm
  • Geschikt voor dakhelling: 15–35°
  • Materiaal: RVS en aluminium
  • Toepassing: Afwerking dakdoorvoer hellend dak

Met deze dakplaat werk je een schuin dak professioneel en veilig af. De materialen zijn bestand tegen weer en wind en zorgen voor een duurzame aansluiting. Zo blijft je installatie droog en goed beschermd.

Afmetingen 20 × 20 cm

Wij staan voor u klaar