Conisch eindstuk Ø125 mm – Dubbelwandig rookkanaal zwart

 114,67

Excl. BTW  94,77

Het Conisch eindstuk Ø125 mm – Dubbelwandig rookkanaal zwart sluit de bovenzijde strak af met een taps toelopend profiel. De vorm bevordert een gecontroleerde uitstroom en geeft een nette afwerking. De zwarte uitstraling past rustig bij het systeem. De constructie is robuust en gericht op langdurig gebruik. Een stijlvol en praktisch eindpunt voor de opbouw.

Meer dan 10 jaar expertise
Inclusief professionele installatie
Gratis retourneren

Op voorraad

Het Conisch eindstuk Ø125 mm – Dubbelwandig rookkanaal zwart is bedoeld als bovenafwerking met een strakke, conische vorm. De vormgeving zorgt voor een verzorgde uitstroom en een nette eindlijn. De zwarte afwerking houdt het aanzicht uniform en ingetogen. Het onderdeel is montagevriendelijk en sluit netjes aan op de maatvoering. Zo combineer je functionaliteit met een professionele uitstraling.

Waar gebruik je dit product voor?

Je gebruikt dit eindstuk als nette bovenzijde van de opbouw. Het is geschikt wanneer je een minimalistische, strakke afwerking wilt. De montage is eenvoudig met passende segmenten. De passing is nauwkeurig en levert een solide resultaat op. Zo rond je de installatie netjes en duurzaam af.

Technische specificaties

  • Binnendiameter: Ø125 mm
  • Materiaal: Metaal
  • Kleur: Zwart
  • Uitvoering: Conisch eindstuk
  • Toepassing: Bovenafwerking

Met dit conische eindstuk geef je de bovenkant van de installatie een verzorgde en blijvende afwerking. De solide bouw en rustige look passen bij uiteenlopende opstellingen. Zo blijft het geheel betrouwbaar en strak in beeld.

Afmetingen 12 × 12 cm

Offerte aanvragen

Vul alstublieft het onderstaande formulier in en wij zullen zo spoedig mogelijk contact met jou opnemen.

    Wij staan voor u klaar